Dwa słowa do ministra Ziobry

Po pierwsze – Konwencja Stambulska dotyczy nie tylko przemocy wobec kobiet. PRZEDE WSZYSTKIM mówi o przemocy w rodzinie. Ale przecież Pan doskonale o tym wie.

I po wtóre – co Pan powie temu miesięcznemu dzieciątku z Rudy Śląskiej, zakatowanemu na śmierć przez rodziców ?? Że mamy najlepsze na świecie prawo rodzinne ???

Napisałam troche chaotycznie, ale i oko nadal nie działa, i wkur..ona jestem

7 myśli na temat “Dwa słowa do ministra Ziobry”

  1. Wk ***** ***urwiona jestem bezustannie, i szlag mnie trafia tak, że słów brakuje na określenie tej „bezludzkości”, „bezczłowieczeństwa” w ich gronie. Jakby desant z planety Zła został zrzucony na ten kraj i wszyscy Obcy mieli wszczepione w mózg blaszki z nagraniem, które odtwarzają bez względu na temat np. zadanego pytania. To dzieciątko zamordowane przez patologię powinno śnić im się co noc, pojawiać się kiedy tylko oczy zamkną…

    Polubione przez 1 osoba

  2. Wszystko zrobią jeb…cy, żeby usprawiedliwić kościelne gwałty i supremację polskich chamów, zboków i pisowskich macho z małymi fiu…mi. Sory, Magda, ale nic mnie tak nie wkurza, jak ich świętoszkowatość.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.